Tvorba e-shopu

Pokud chcete internetový obchod, máte v dnešní době dvě možnosti. Buď můžete sáhnout po již hotovém řešení a pronajmout si vytvořený e-shop a nebo si můžete nechat vytvořit e-shop na míru.

Proč e-shop na míru?

Již hotové systémy mají jednu obrovskou nevýhodu a tou je, že nejsou schopny zohlednit Váš obor, ve kterém podnikáte a jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby všech. Díky tomu budete narážet na různá omezení a nikdy nebude e-shop navržený přesně tak, jak si představujete. Tuto problematiku řeší e-shop na míru.

Jaké funkce nabízí e-shop na míru?

Prakticky neomezené. Celý systém je navržen podle Vašich potřeb, tak není vůbec žádný problém přizpůsobit hledání podle Vašeho sortimentu, propojit celý systém s Vaší bankou, automatizovaně rozesílat faktury, zapojit Váš vlastní věrnostní systém, automatizovaně generovat štítky pro přepravce a další.

Platební brány

Nejvíce používané platební brány jsou GoPay, PayU, Global Payments a Comgate. Výhodou je, že v sobě zahrnutí velké množství platebních metod a nemusíte tak zřizovat jednotlivé platební metody u každé banky.

Napojení na banky

Pokud se rozhodnete napojovat na jednotlivé banky, je nutné u většiny bank mít založený účet a k němu poté uzavřít smlouvu na navazující platební metodu. Můžete samozřejmě také načítat příchozí platby přímo z účtu, což má oproti platebnímu tlačítku výhodu, že příchozí platba je obvykle zdarma. Nevýhodou je, že klient musí příkaz vyplnit a tím může vznikat chybovost oproti platebnímu tlačítku, kde jsou již údaje předvyplněny.

Dokážeme zrealizovat napojení i na další banky.

Další funkce

Jaké další služby nabízíme?

 
 
Naši zákazníci