+420 222 703 005

Reference

EIFFEL OPTIC

Zákazník: EIFFEL OPTIC, a.s.

Firma eiffel optic, a.s. byla založena v roce 1991 a zabývá se maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky. eiffel optic je specialistou na sluneční brýle, dioptrické brýle a oční optiku po celé České republice.

 

Křižíkova fontána

Zákazník: Agentura Orfeus

Křižíkova fontána je bez nadsázky evropským obdivovaným a vyhledávaným unikátem. Efekty spolu s hudbou klasických i moderních skladatelů se staly hlubokým zážitkem pro návštěvníky z mnoha zemí.

 

EIFFEL OPTIC - e-shop

Zákazník: EIFFEL OPTIC, a.s.

Internetový obchod společnosti eiffel optic, a.s.. V nabídce nechybí kontaktní čočky, roztoky, oční kapky a dárkové kupóny. Zboží lze následně odebrat na kterékoliv pobočce eiffel optic nebo si ho nechat zaslat až domů.

 

Hotel Paganini ****

Zákazník: AXTION s.r.o.

Hotel Paganini je značka, pod kterou se skrývají dva luxusní hotely ležící v blížkosti Prahy - Mělníce a Brandýse nad Labem. Každý z hotelů nabízí ubytování v moderně vybavených pokojích, restauraci pro odpočinek a osvěžení, také konferenční místnosti a možnost uspořádání rautů, svatebních hostin, firemních večírků, narozeninových oslav.

 

Realitní kancelář HVB Real Estate

Zákazník: HVB Real Estate s.r.o.

Společnost HVB Real Estate s.r.o. byla založena na základě několikaletých zkušeností v realitách, právu, bankovní sféře a IT technologiích s cílem odlišit se od jiných realitních kanceláří nabídkou služeb založených na principu slušnosti a důvěry mezi zprostředkovatelem a klientem.

 

Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje ODIS

Zákazník: Koordinátor ODIS s.r.o.

Integrovaný dopravní systém ODIS je konkrétní forma IDS v Moravskoslezském kraji. ODIS vznikl 23. listopadu 1997. Postupně se ODIS rozvíjí do dalších měst a obcí. V současné době je v ODIS přímo či nepřímo zapojeno celkem 269 měst a obcí Moravskoslezského kraje s rozlohou přesahující 4 895 km2 a s více než 1 292 212 obyvatel.

 

Zabavní server CyberServer

Zákazník: Soukromý projekt

CyberServer.cz je zábavní server založený v roce 2008. Pro navštěvníky poskytuje rozsáhlou databázi vtipů, citátů, murphyho zákonů, pozadí pro windows, encyklopedii koček, koní, psů, databázi států a mnoho dalších informací.

 

Webhostingové služby CyberHost

Zákazník: Soukromý projekt

Profesionální webhostingové služby nabízené pro širokou veřejnost od roku 2008. V současnosti využívá každým dnem služeb více než 1.000 klientů a jejich počet se stále rozrůstá.

 

M-POWER

Zákazník: M-POWER s.r.o.

Společnost zajišťující reklamní předměty včetně potisku. V nabídce jsou například reklamní a dárkové předměty, kalendáře, textil, psací potřeby, samolepky, ofsetový tisk a mnoho dalšího.

 

Světelné informační systémy PROSPECTA

Zákazník: PROSPECTA Světelné Informační Systémy s.r.o.

Společnost nabízející světelné informační systémy. Mezi hlavní produkty patří sportovní ukazetele skóre, sportovní časomíry, elektronické hodiny, informační displeje, reklamní displeje, průmyslové displeje a lékárenské kříže.

 
Programováno v PHP
Napojeno na databázi MySQL
Součástí projektu byly základní SEO optimalizace
Pro projekt poskytujeme webhostingové služby
Součástí projektu bylo nafocení podkladů
 
         
Vytvořila společnost CyberS s.r.o. - tvorba webových stránek a webhosting