Propagace webových stránek

Jakmile máte hotové webové stránky, je nutné zajistit také propagaci webových stránek. Zde máte dvě základní možnosti propagace - SEO optimizace a PPC kampaně. Poté samozřejmě ještě máte možnost oslovovat současné klienty například formou newsletterů.

SEO Optimalizace

SEO optimalizace jsou optimalizace pro vyhledávače, díky kterým Vám budou následně chodit návštěvníci z organického vyhledávání. Cílem této optimalizace je umístit Vaše webové stránky na určitá klíčová slova na co nejlepší pozici. Výhodou optimalizace je návštěvnost z organického hledání, která je zdarma (neplatíte za proklik). Nevýhodou je časová náročnost optimalizací a nejistý výsledek. Prakticky je nereálné očekávat velkou návštěvnost v krátkém časovém horizontu.

PPC kampaně

PPC kampaně (neboli kampaně pay-per-click) jsou kampaně nabízené prakticky od všech vyhledávačů a srovnávačů. Propagace zde funguje na principu aukce - kdo nabídne větší cenu za proklik, ten je umístěn na vyšší pozici. Zdá se to jednoduché, ale špatně navržená kampaň Vás poté bude stát obrovské množství peněz, vysokou cenu za proklik a špatnou návratnost. Navrhneme Vám optimální kampaň s ohledem na rozpočet a cenu za kliknutí.

 
 
Naši zákazníci